Jaki styl w domu?

Styl w domu

Categories:

Od kilkunastu lat ludzie coraz chętniej budują domy, mimo że są to zwykle domy na ogromnym kredycie. Rzadko stać młodych ludzi na to, aby wybudować dom za własne, zarobione pieniądze i nie dobierać pożyczki.

Jak w takim razie urządzają się obecnie młodzi ludzie?

Z pewnością panuje ogólna zasada im mniej tym lepiej. Coraz częściej zauważa się w nowoczesnych domach, czy mieszkaniach styl minimalistyczny, bardzo okrojony i prosty jeśli chodzi o kolorystykę. Najczęściej mieszkania urządzane są w tonach szarości, bieli i czerni. Są to niezwykle eleganckie odcienie, jednak jednocześnie niezwykle chłodne i ciężko bez wprowadzenia kilku cieplejszych kolorowych dodatków nadać pomieszczeniem przytulności. Świetnie sprawdzają się w takich połączeniach odcienie palonego różu, złota, srebra czy zgaszonej zieleni. Nadają elegancji i szyku.

Pomieszczenie ocieplą również ciężkie firany i zasłony. Meble w takich domach są zwykle bardzo proste jeśli chodzi o kształty, nie mają żadnych dodatkowych zdobień, elementów dekoracyjnych w postaci dodatkowych listew, jak to bywało w dawnych meblach i regałach. Nie da się ukryć, że jest to styl bardzo nowoczesny i na pewno mimo swojej prostoty nie jest nudny – dodatki robią tu czary!

Styl w domu